Yenice Spor Salonu Projesi


Şanlıurfa merkez ve ilçelerde dev projeleri bir bir hayata geçiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 250 kişilik Yenice Kapalı Spor Salonunun temelini atıyor.

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla yapmış olduğu dev projelerle vatandaşlara hizmet eden Büyükşehir Belediyesi, 80 dönümlük Selahaddini Eyyübi parkı, GAP Vadisi Projesinin 1. Etabı ve Yeni Modern Mezbaha'nın açılışının ardından şimdi de 250 Kişi kapasiteli çok amaçlı Spor salonunun temelini atıyor.

Spora ve sporcuya verdiği önemle her zaman vatandaşların takdirini toplayan Büyükşehir Belediyesi, 6 bin metrekare üzerine kuracağı Yenice Spor Salonunda, Voleybol, Basketbol ve Hentbol sahaları ile sporcuların antreman yapabilecekleri alanlar mevcut olacak. İdare birimleri Soyunma alanları ve 250 seyirci kapasiteli alan mevcut olacak.

19 Ekim Pazartesi günü saat 16.00'da Yenice mahallesinde gerçekleştirilecek olan temel atma törenine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Milletvekilleri ve STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katılacak.

Öte yandan Başkan Nihat Çiftçi, Yenicede yapılacak olan Kapalı Spor Salonunun temel atma törenine tüm Şanlıurfalıları davet etti.